Par projektu

Sasniegumu vēsture.

Refresh – Jūsu personīgais gids interesantas izklaides pasaulē, interneta piedāvājumu un atlaides uz pašiem aizraujošākajiem Jūsu pilsētas notikumiem. Mūsu projekts dod iespēju ātri un ērti atrast Latvijas internetā tieši to, kas Jums nepieciešams. Sākot ar pazīstamu brendu produkciju, populārākās iestādes, cenas interneta veikalos, skaistumkopšanas saloni un beidzot ar otro pusīti, pie mus atradīsiet VISU!.

Interneta-serviss refresh.lv tika palaists 2009 gadā kā atlaižu piedāvājumu agregātors. Spilgti parādījās jau no paša sākuma, mājas lapa uzreiz piesaistīja sev daudzu lietotāju uzmanību. Kuponu industrijas straujais kāpums 2010-2011 gadā npveda vēl pie lielākas mājas lapas popularitātes, pie kura sāka pieslēgties pašas pazīstamākas kompānijas un brendi. 2013. gada beigās refresh.lv serviss tika ārdots citiem īpoašniekiem un tika ārveidots par informatīvi-izklaidējošo resursu. Šodien, mājas lapa piedāvā visiem lietotājiem plašu servisu daudzumu, ieskaitot visus interesantākos piedāvājumus no kompānijām, kas pārdot kuponus uz atlaidēm.

Kopā ar Refresh.lv Jūs vienmēr esat uz izdevīga kursa!

Noteikumi

Lai viss būtu labi, mēs izstrādājām Refresh.lv mājas lapas noteikumu sarakstu . Sekosim tiem un gandarījums no mājas lapas lietošanas būs pasakains! Lasiet noteikumus!

 • Vispārīgie noteikumi

  Vispārīgi Noteikumi nosaka mājas lapas Refresh.lv reģistrācijas noteikumus, dalības noteikumus reģistrētiem lietotājiem Akcijās, Kuponu noformēšanas kārtību un atlaides saņemšanai. Dalībnieks apstiprina piekrišanu vispārīgiem Noteikumiem reģistrācijas ceļā mājas lapā un apņemās tos izpildīt.

 • Termini un skaidrojums

  Programma – tās ir saistības, kurās Dalībnieks, kas iegādājas preci un/vai pakalpojumu pie Partnera ar noteikumu, kas tas uzrāda ar mājas lapas Refresh.lv palīdzību noformētu kuponu, saņem tiesības uz atlaidi atbilstoši Vispārīgiem noteikumiem.

  Akcija – Partnera programmas piedāvājms par piedāvāto Atlaidi uz reālizēto preci (pakalpojumu), ar noteikumu, ka tiek uzrādīts noformērts atbilstoši programmas Noteikumiem kupons Organizātora mājas lapā.

  Akcepts – absolūta Dalībnieka piekrišana ar mājas lapas darbības noteikumiem (Oferete), kupona iegādes brīdī mājas lapā.

  Dalībnieks – jebkura fiziska persona, reģistrēta mājas lapā atbilstoši vispārīgiem Noteikumiem.

  Partneri – juridiskas personas un/vai IK bez juridiskas personas izglītības, kas reālizē preces un/vai pakalpojumus, kuru saistībā Dalībniekam uzrādot kuponu tiek piešķirta atlaide. Partneris izpildot visas darbības, kas saistītas ar atlaižu piešķiršanu vispārīgo noteikumu rāmjos, darbojas atbilstoši ar noslēgtu vienošanos ar Organizātoru un vispārīgiem noteikumiem.

  Kupons - kas noformēts saskaņā ar vispārīgiem Noteikumiem uz papīra vai citā datu nesējā ir reģistrācijas apstiprinājums programmas Dalībniekam, lai piedalītos Akcijā. Obligāts Kupona rekvizīts ir viņa individuālais numurs.

  Privātais kabinets - Dalībnieka personas sadaļa mājas lapā, kas ļauj jums apskatīt informāciju par savu profilu, rediģēt personīgos iestatījumus, veikt citas darbības, kas saistītas ar piedalīšanos šajā Programmā.

 • 1. Dalība

  1.1. Par Programmas dalībnieku var būt jebkura fiziskā persona, kas sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu.

  1.2. Personai, kura vēlas kļūt par Dalībnieku, veic reģistrāciju mājas Lapā, apliecina piekrišanu vispārīgiem Noteikumiem, kā arī dod piekrišana personas datu apstrādei, un pēc tam saņem paroli, lai piekļūtu Dalībnieka personīgajam kabinetam.

 • 2. Kupona saņemšana

  2.1. Lai saņemtu preces un/vai pakalpojumus, kas ir norādīti Akcijas ar atlaidēm, programmas Dalībnieks noformē Kuponu saskaņā ar šiem Noteikumiem.

  2.2. Tiesības saņemt atlaides precēm un/vai Partnera pakalpojumiem, kas norādīti Akcijas aprakstā, apstiprina izsniegtais mājas lapas Kupons, kura obligāts rekvizīts ir individuālais numurs.

  2.3. Atlaide Partnera precēm un/vai pakalpojumiem tiek uzrādīta pēc tā uzrādītā darbības laikā Akcijas kuponam vienu reizi.

  2.4. Neatbilstība uzrādītā Dalībnieka Kupona, formā Kupona noteikto Organizators (tai skaitā neatbilstību individuālā Kupona numuram, Organizētāja datiem par izsniegtajiem Taloniem) nozīmē tā spēkā neesamību un nenoved Partneri pie saistību izpildes, lai sniegtu atlaides precēm un/vai pakalpojumiem uzrādot šo Kuponu.

 • 3. Citi noteikumi

  3.1. Organizators pēc saviem ieskatiem ir tiesīgs veikt izmaiņas šajos noteikumos un Partneru sarakstā jebkurā laikā. Informācija par šīm izmaiņām tiks publicēta Organizatora mājas lapā.

  3.2. Organizators nenes garantijas saistībā ar Partenra precēm un/vai Pakalpojumiem. Pretenzijas par Partnera preču un/ vai pakalpojumu kvalitāti nosūta tieši Partnerim.

  3.3. Mājas lapa satur (vai var saturēt), saites uz citām tīmekļa vietnēm (trešo personu), kā arī informāciju un citu Saturu, kas pieder vai nāk no trešajām personām (trešo personu Saturu);

  3.4. Dalībnieks apliecina, ka visi dati (ieskaitot Dalībnieka personas datus), kurus norādīja reģistrējoties portālā, var tikt izmantoti no Organizatoru puses vienīgi ietvaros un Programmas darbībā un netiks izpausti trešajām personām.

  3.5. Organizētājs nenes atbildību par Dalībnieka darbībām, kas tiek veiktas Organizētāja mājas lapā un izdarītas ar viņa kontu un Dalībnieka vārdam.

  3.6. Dalībnieks ir atbildīgs par savu reģistrācijas datu saglabāšanu, piemēram, vārds, piekļuves, paroli, e-pasts un tml.

  3.7. Dalībnieki, kuri piedalās Akcijas Programmas, vajadzētu iepazīties ar doto piedāvājumu noteikumiem un akcijām vietnē www.refresh.lv un tiem sekot.

  3.8. Organizators nav atbildīgs par nepatiesu informāciju par Partnera precēm un/vai pakalpojumiem, kas ievietotas Mājas lapā.

  3.9. Mājas lapa satur saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm. Saites uz trešo personu vietnēm Organizātors nepārbauda un Organizētājs nenes atbildību par informāciju, par trešās personas mājas lapu, kuru Dalībnieks saņēma caur Organizatora Mājas lapu.

  3.10. Visi elementi, kas atrodas Organizatora mājas lapā, ir Organiztora objekti izņēmuma tiesības un citiem tiesību īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas un tiek izmantotas saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas Likumdošanu.

  3.11. Organizators pēc saviem ieskatiem ir tiesības jebkurā laikā veikt profilaktiskos vai citus darbus, kas saistīti ar mājas lapas tehnisko atbalstu. 3.12. Organizators nav atbildīgs par tehniskām kļūdām mājas lapā, ko rada trešo personu darbība.

  3.13. Organizators nav atbildīgs par kaitējumu godam, cieņai un/vai uzņēmuma reputāciju, par kaitējumu, kas saistīts ar negūto peļņu, kas radušies no mājas lapas izmantošanas.

  3.14. Visā pārējā, kas nav paredzēti šajos Noteikumos, Puses vadās pēc Latvijas Republikas spēkā esošās likumdošanas.

  Mēs būsim pateicīgi lietotājiem par komentāriem, atsauksmem, jautājumiem, komentāriem ieteikumiem, idejām, kuras var sniegt, izmantojot īsziņas, izmantojot formu atsauksmes vietnē refresh.lv

Pieraksties jaunumiem

Esi lietas kursā par jauniem piedāvājumiem, pieraksties uz e-pastu saņemšanu!

open
close

Esi lietas kursā par jauniem piedāvājumiem, pieraksties uz e-pastu saņemšanu!

open
close

Paldies par pierakstīšanos!

Загрузка ...

REFRESH.LV -

ЭТО СЕРВИС АГРЕГАТОР,
КОТОРЫЙ СОБИРАЕТ САМЫЕ
ВЫГОДНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
СО ВСЕХ САЙТОВ ЛАТВИИ
И РАЗМЕЩАЕТ ИХ
НА ОДНОМ САЙТЕ.

МЫ РАБОТАЕМ С 2010 ГОДА!
Зарегистрироваться
Google+